Zamknij x
JULIA IZMAŁKOWA

 Założycielka Izmałkowa Consulting

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia psycholog. Doświadczenie zdobyte w USA i Ameryce Południowej wzbogaciło jej wiedzę z dziedziny psychologii, ethnografii, retoryki, kulturoznawstwa.

Przez osiem lat pracowała jako strateg dla międzynarodowych agencji reklamowych (DDB, EURO RSCG), szkoląc się u najlepszych specjalistów od komunikacji.
Nie lubi się rozpraszać – ceni sobie koncetrację i eksperckość dlatego 05.05.05 założyła firmę, która dla celów marketingowych i biznesowych wykorzystuje tylko i wyłącznie badania ethnograficzne.

Jest wykładowcą na studiach podyplomowych, bierze czynny udział w licznych sympozjach, konferencjach naukowych i branżowych. Dużo pisze do pism specjalistycznych, z jej wiedzy korzystają dziennikarze miesięczników i dzienników ogólnopolskich. Jest również gościem w publicystycznych programach telewizyjnych i radiowych.
Kocha ludzi, taniec i ocean, – dlatego jej „drugi dom” jest w Ameryce Południowej, gdzie odkrywając nowe kultury realizuje się zarówno zawodowo jak i prywatnie.

 Zamknij x
MAGDALENA RADZISZEWSKA

Koordynator Projektów Badawczych

Absolwentka socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Posiada doświadczenie, jako badacz - ewaluator. Brała udział w wielu projektach ewaluacyjnych, gdzie była odpowiedzialna za opracowanie metodologii badań, autorka analiz oraz raportów.

Lubi pracę, która zmusza do działania i stanowi nowe wyzwanie. W Izmałkowa Consutling odpowiada za nadzór i kierowanie projektami badawczymi, zarządzanie pracą zespołu badawczego, a także opiekę nad klientami firmy.

Dobra książka, ciekawy film, czy też egzotyczna kuchnia, to jej sposób na spędzanie wolnego czasu. Największa jej pasją jest moda i fotografia. Efektem tej miłości jest prowadzony od roku blog poświęcony tej właśnie tematyce.

 

 Zamknij x
AGNIESZKA DĄBROWSKA

Kierownik Działu Koordynacji

Absolwentka Socjologii na Wydziale Nauk Społecznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na specjalizacji komunikacja społeczna.

W Izmałkowa Consulting po odbyciu praktyk i stażu została samodzielnym koordynatorem projektów badawczych. Miała szansę współpracować z wieloma Klientami z różnorodnych dziedzin. Od tej pory ta praca to dla niej platforma do rozwoju oraz zdobycia bardzo specjalistycznej wiedzy od ekspertów z prawdziwą pasją.

Uwielbia czytać kryminały, oglądać stare, amerykańskie dramaty i podróżować po Polsce.  Ostatnio zaraziła się pasją do jazdy na rowerze, co pochłania bardzo dużo jej czasu wolnego.

 Zamknij x
KATARZYNA BOGDAŃSKA

Badacz

Absolwentka politologii, specjalizacja polityka społeczna, na Uniwersytecie Warszawskim.

W Izmałkowa Consulting pracuje od 2012 r.

Każdy jej dzień pracy, jako badacza jest inny, ale niezmiennie emocjonujący, co zapewnia zróżnicowanie charakterów i osobowości, spotykanych w trakcie badań.

Lubi układać puzzle. Biega i jeździ na rowerze, co usiłuje łączyć ze stojącym w sprzeczności uwielbieniem dla gotowania.  Uwielbia podróże, które planuje samodzielnie z wielką pasją, a odbywa zawsze z niebieskim pluszowym psem, którego uwiecznia na zdjęciach w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnych miejsc świata.

 Zamknij x
ADAM BUKOWSKI

Korektor

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, doktorant w Katedrze Historii Myśli Ekonomicznej i Historii Gospodarczej. Mimo tej obranej drogi zawodowej i akademickiej, nieuchronnie wiążącej się z czytaniem bądź pisaniem niemal niekończących się ciągów liter, jego ulubionym zajęciem wciąż pozostaje lektura książek.

Pokłosiem fascynacji niuansami języka polskiego były przed jedenastoma laty pierwsze korekty kultowego (wówczas) magazynu internetowego NoName. Stopniowo hobby przerodziło się w zawód.

Z Izmałkowa Consulting współpracuje od 2008 r.

Wielbiciel twórczości Stanisława Lema i słodkiego lenistwa – to ostatnie jest jednak luksusem, który przydarza się coraz rzadziej.

 

 Zamknij x
JUSTYNA KOŁODZIEJCZYK

Badaczka

Absolwentka Socjologii, a także Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Choć to zupełnie różne kierunki, uważa, że idealnie się uzupełniają, gdyż pozwalają lepiej zrozumieć ludzi ery internetu.

Do tej pory pracowała w agencjach reklamowych w Krakowie i Warszawie, gdzie tworzyła internet i badała, jak ludzie radzą sobie z nowymi technologiami. Krążąc między światami realnym i wirtualnym postanowiła jednak zagłębić się w badania i poprzez nie zbliżyć do drugiego człowieka, co udaje się jej dzięki Izmałkowa Consulting.

Jest przekonana, że badania etnograficzne mają potężną moc. Właśnie dlatego każdy projekt to kopalnia informacji i nowych doświadczeń. W pracy najważniejszy jest dla niej rozwój, dlatego stara się wykorzystywać cały zakres swojej wiedzy.

Energię i radość czerpie ze słońca i śpiewania gospel, a relaksuje się przy instrumentalnym jazzie. Bawi ją czeski humor. Kocha Kraków, dlatego tam najczęściej można spotkać ją w wolne dni.

 Zamknij x
MARTA MARCJANIK

Badaczka

Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa oraz Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. W Izmałkowa Consulting od 2013 roku.

Socjolożka z wyboru, co nie jest tak znowu często spotykane w tym zawodzie. Również z pasji (poznawania siebie i innych) i nieustannej potrzeby przebywania z ludźmi. Nie ma ulubionych branż czy technik - za każdą ostatecznie stoi człowiek, zwany też informatorem, i to się liczy.

Dużo czyta i pisze, mało śpi i narzeka. Marzy o samosprzątającym się mieszkaniu.