Techniki obserwacyjne, umiejętność słuchania, pytania, analizowania – są trampoliną do tego, by zrozumieć człowieka, zjawisko, sytuacje.

Uczymy pracowników technik, które pomagają zwiększyć ich świadomość wydarzeń w otaczającym świecie i tego, jak mogą tę codzienną wiedzę wykorzystać w swojej pracy.

Będąc największą w Polsce firmą, która robi projekty głębokiej etnografii – mamy gigantyczną wiedzę na temat ludzi, ich potrzeb, motywacji i marzeń. Bardzo chętnie podzielimy się tą wiedzą – jak patrzeć, żeby widzieć, jak słuchać, żeby słyszeć i jak pytać, żeby powiedzieli.

Szkolenia zawsze są tworzone pod konkretny projekt – tak, aby zaadresować największe problemy, bariery, czy pytania, jakie ludzie mają w pracy.

 „Otwórz Oczy” – jest to szkolenie 1 lub 2 dniowe z podstawowych technik etnograficznych. Szkolenie uczy zespół, jak na co dzień wykorzystywać obserwację, słuchanie, czytanie rozmowę czy analizę trendów czy rozmowę po to, żeby nawet najmniejsza cząstka codzienności mogła zainspirować do sięgania po wielkie rzeczy w pracy!

„Szukaj, a znajdziesz!” – 1 lub 2 dniowe szkolenie na temat  poszukiwania INSIGHTÓW. Jak szukać i widzieć insighty? Jak analizować dane wprost i ukryte  – tak żeby wyciągnąć z nich coś fascynującego? Jak odrzucać – i co odrzucać? Szkolenie może mieć charakter ogólny lub służyć temu, żeby zespół wyszedł z konkretnymi insightami na temat jego własnej kategorii czy marki.

„TWOJE SZKOLENIE” – powiedz nam, jakie są Twoje potrzeby z zakresu wiedzy, którą posiadamy, a z wielką radością przygotujemy szkolenie również dla Ciebie.